Koszulka damska HAPPYSAD - CIAŁO OBCE black

Kolor: Czarny
Gramatura: 155
Skład: 100% Bawełna
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
49,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 155
Skład: 100% Bawełna
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Damska koszulka HAPPYSAD z logo płyty CIAŁO OBCE

Koszulka damska HAPPYSAD - CIAŁO OBCE black to oczywiste nawiązanie do płyty „Ciało obce” wydanej w 2017 roku. Co ciekawe, kapela tym razem zdecydowała się na realizację sesji nagraniowych w ponad stuletniej stodole. Tym razem klasyczny skład zespołu wspomogli ich koncertowi muzycy, czyli Maciej Ramisz i Michał Bąk.

Jak wyszło? Krytycy chwalą album za warstwę liryczną. Utwory to tak naprawdę dziesięć historii i jedna anegdotka. Wszystko to w muzycznym sztafażu mocnych, rockowych brzmień. To też jedna z najdojrzalszych i alternatywnych nagrań w dyskografii kultowego zespołu. Tak unikalnych utworów warto słuchać. Co więcej, warto też kupić koszulkę nawiązującą do tak dobrego albumu, prawda?

Na co dzień i na koncert

Koszulka damska HAPPYSAD - CIAŁO OBCE black sprawi, że koncertowy nastrój będziesz mogła zabrać ze sobą wszędzie. Wystarczy założyć koszulkę, wcisnąć play i dać się zanurzyć w atmosferze płyty. Dodatkowo zyskujesz niezły wygląd, co zapewnia dopasowany do sylwetki krój i dobrze zaprojektowany nadruk.

Jakość bez kompromisów

Koszulka damska HAPPYSAD - CIAŁO OBCE black została wykonana w 100% z naturalnej bawełny. Gdzie? U nas, w lokalnej fabryce CARTON’a. Osobiście dbamy o to, żeby szwy były wytrzymałe, gwarantujemy optymalną gramaturę (155 g) oraz wytrzymały nadruk, wykonany niezwodną metodą sitodruku.

KD_BUTT.16