Koszulka damska HAPPYSAD - TAKĄ WODĄ BYĆ

Kolor: Biały
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
49,90 PLN
Kolor: Biały
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Koszulka HAPPYSAD na każdą porę

Koszulka damska HAPPYSAD - TAKĄ WODĄ BYĆ to oczywiste nawiązanie do przebojowego singla z czwartej płyty zespołu „Mów mi dobrze” z 2009 roku. Unikalny design, nazwa zespołu zapisana klasycznym, pogrubionym fontem i eleganckie połączenie bieli z czernią, sprawdzi się przy każdej okazji!

Człowiek składa się w ponad połowie z wody. Fakt ten nie uciekł świadomości autora tekstu utworu. To niby proste, a jednak na tyle banalne, że łatwo o tym zapomnieć. Prostota również charakteryzuje naszą firmę – solidna produkcja i najlepsze materiały gwarantują jakościowe ubrania. To proste! Tobie też się spodobają, nawet jeśli jesteś w gorącej wodzie kompana.

Koszulka zaangażowana

Koszulka damska HAPPYSAD - TAKĄ WODĄ BYĆ to oczywiście nawiązanie do tekstu, utworu. Koszulka dodaje do tego nawiązania jeszcze inne, nowe znaczenie. Estetyczna grafika może nawiązywać do bezbarwnej wizji przyszłości naszej planety. Ten T-shirt to też alert przypominający o ekologii!

Polska produkcja i najlepsza jakość

Koszulka damska HAPPYSAD - TAKĄ WODĄ BYĆ została wykonana w 100% w Polsce. Osobiście doglądamy jakości naszych produktów. Dlatego materiał to 100% naturalnej bawełny, a wytrzymałość i intensywność grafiki na koszulce gwarantuje wykorzystanie druku sitowego.

KD_BUTT.16