Koszulka damska SABATON - CAROLUS REX

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
59,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: BUTT.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Doskonały dodatek do płyty

Carolus Rex. W zasadzie to można by tu postawić kropkę, bo to płyta, która w Szwecji okryła się platyna, w Polsce - złotem. Jest to szósty album studyjny, który swojej premiery doczekał się 22 maja w 2012 roku w USA (w Europie - 25 maja 2012 roku). Znajduje się na nim 13 utworów, które w całości były inspirowane wydarzeniami historycznymi.

Zresztą, płytę z całą pewnością znasz i przesłuchałaś ją od deski do deski już wielokrotnie. Koszulka damska SABATON Carolus Rex będzie stanowić świetne uzupełnienie Twojej kolekcji muzycznej. Szczególnie gdy szukasz estetycznej, wygodnej i dobrej jakości koszulki.

Jakość koszulek carton.pl

Kupując koszulkę damską SABATON Carolus Rex, czeka Cię wiele lat noszenia. Hardkorowa jakość, 100% bawełny, wygodna gramatura 180, boczne szwy i dbałość o detale. Wszystko po to, abyś mogła dziko harcować pod sceną podczas jednego z wielu koncertów, na które się przecież wybierasz, prawda?

Wygoda w cenie koszulki

Koszulka damska SABATON Carolus Rex jest też po prostu wygodna. Jak wszystkie nasze koszulki damskie rockowe. Dobrze sprawdzi się i na co dzień i w góry czy na spacer po mieście. Do tego po prostu dobrze leżą na ciele, co akurat sama widzisz na zdjęciu tam o, nieco wyżej.

KD_BUTT.16