Koszulka HAPPYSAD - CIEPŁO/ZIMNO

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
49,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Ciepło czy zimno? Koszulka na każdą okazję

Najzimniejszy czas 2012 roku, dookoła śnieg, warmińskie lasy, a Ty siedzisz w niewielkim i ciepłym domku. Czujesz ten klimat? HAPPYSAD też poczuli. Dokładnie w takich okolicznościach powstał ich piąty studyjny album Ciepło/Zimno, na który składa się 12 utworów + jedno bonusowe nagranie.

Koszulka HAPPYSAD Ciepło/Zimno bezpośrednio nawiązuje do tej płyty. Co więcej, na projekcie koszulki znalazło się miejsce i na przytulny domek i na warmińskie lasy. Śnieg też tam się znalazł. Estetyka i symbolika to doskonałe połączenie. Docenisz szczególnie będąc fanem tego zespołu.

Koszulki carton.pl - synonim jakości

Co do symboliki, to o ile muzyka ją kocha, o tyle nie ma na nią miejsca w podejściu do jakości. Z takiego założenia wychodzimy. Dajemy bezkompromisowe 100% bawełny, no i wygodną gramaturę 180 dorzucamy w pakiecie. Wkładamy też mnóstwo serca w dopieszczenie wszystkich detali. Po to, abyś mógł w naszych koszulkach chodzić niezależnie od tego, czy na dworze jest ciepło czy zimno.

Bezkompromisowa wygoda w cenie

Koszulka HAPPYSAD Ciepło/Zimno to gwarancja wieloletniej trwałości. My jednak jakość rozumiemy nieco szerzej. Dlatego w skład jakościowy naszych koszulek wchodzi i 100% bawełny, jak i codzienna wygoda. Wszystko z myślą o komforcie noszenia zarówno podczas spaceru po lesie, jak i podczas wypadu na kawę.


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16