Koszulka HAPPYSAD - CIEPŁO/ZIMNO gray

Kolor: Grafitowy
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
49,90 PLN
Kolor: Grafitowy
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Koszulka na ciepłe i zimne dni

Jest Ci ciepło czy zimno? Równie dobrze można zapytać, czy czujesz się bardziej HAPPY czy bardziej SAD? Oba pytania łączy jeden fakt. Ciepło/Zimno to piąty studyjny album zespołu HAPPYSAD, który ukazał się w 2012 roku. Ciekawostką jest fakt, że nagrania do płyty zrealizowano w małym domku wśród warmińskich lasów w trakcie najzimniejszego okresu 2012 roku.

Koszulka HAPPYSAD Ciepło/Zimno gray bezpośrednio nawiązuje do tej płyty. Symboliczne nawiązanie do miejsca, w którym zarejestrowany ślady muzyczne, również pojawiło się na projekcie koszulki. Są więc i małe domki i warmińskie lasy, a i miejsce na śnieg się znalazło.

Koszulki carton.pl - jakość w cenie

Symbolika projektu (i albumu) to jedno. Zupełnie czymś innym jest jakość. Ona nie może być symboliczna. Dlatego postawiliśmy na bezkompromisowe podejście do tej kwestii. Dajemy zawsze 100% bawełny, wygodną gramaturę 180, no i ogrom serducha włożonego w detale. Wszystko po to, abyś mógł hasać w tej koszulce przez długie lata. Również po warmińskich lasach.

Jakość to też wygoda

Samą jakość można różnie rozumieć. Tak jak przesłanie HAPPYSADÓW. My ją rozumiemy jako i wieloletnią odporność na ciepło/zimno, jak i codzienną wygodę. Koszulka HAPPYSAD Ciepło/Zimno gray będzie Ci dobrze służyć. I to niezależnie od temperatury. Poczujesz się więc w niej wygodnie i w lesie i na mieście, a i w kawiarni ją docenisz.


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16