Koszulka HAPPYSAD - TAKĄ WODĄ BYĆ

Kolor: Biały
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
49,90 PLN
Kolor: Biały
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Koszulka HAPPYSAD nawiązująca do utworu TAKĄ WODĄ BYĆ

Koszulka HAPPYSAD - TAKĄ WODĄ BYĆ to bezpośrednie nawiązanie do popularnego singla. Z płyty „Mów mi dobrze” wydanej w 2010 roku. Utwór utrzymywał się na liście przebojów SLiP i NRD na 1 miejscu przez długi czas. Czemu się dziwić? Kawałek ma charakterystyczne brzmienie, genialny tekst i szybko zapada w pamięć.

Koszulka HAPPYSAD - TAKĄ WODĄ BYĆ również wyróżnia się spośród wielu T-shirtów. Czym? Świetną, stonowaną grafiką, jakością wykonania, mocnymi szwami i gramaturą. Do tego, podobnie jak kawałki zespołu, wykonana została w Polsce. Czego chcieć więcej?

Pokaż, że Ci zależy

Ta grafika to też coś więcej niż tylko dobrze zaprojektowany obrazek. Woda na niej nie jest błękitno-niebieska, przeciwnie — wygląda na zanieczyszczoną, do tego pływają w niej przedmioty. Nadaje to krytyczny wymiar T-shirtowi. Przecież wszyscy wolimy wodę, która „ogrzeje ciało” i „uspokoi każdy nerw”, a nie tą zanieczyszczoną i toksyczną dla ludzi i zwierząt, prawda?

Rodzima kapela i lokalna koszulka

Koszulka HAPPYSAD - TAKĄ WODĄ BYĆ została wykonana w 100% w Polsce. To dzięki temu masz pewność, że grafika nie wyblaknie po dwóch praniach, a T-shirt przetrzyma nawet konkretną zabawę pod sceną. Szwy są mocne, gramatura optymalna (180 g), a design wyróżnia Cię w tłumie przechodniów. Kupując u nas, zasilasz lokalną gospodarkę, a cenę płacisz za jakość, nie import.


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16