Koszulka Junior HAPPYSAD - LOGO

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
49,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Smutno-wesoła BUŹKA, czyli esencja zespołu HAPPYSAD

Koszulka Junior HAPPYSAD - LOGO pokazuje to, co w tym zespole jest najważniejsze. Z jednej strony to nośne, melodyjne, łatwe do podchwycenia brzmienia. Z drugiej – „życiowe”, dojrzałe i refleksyjne teksty zawarte na takich płytach, jak „Ciało obce” czy „Jakby nie było jutra”. To właśnie ta mieszanka odróżnia HAPPYSAD i dlatego dobrze jest obeznać z tą muzyką również młodsze, rockowe głowy!

Koszulka Junior HAPPYSAD - LOGO też ma dwie strony. Z tym że obydwie są optymistyczne. Z jednej to ciekawy, wyróżniający się design. Z drugiej – solidna polska produkcja przekładająca się na jakość.

MADE IN POLAND

Koszulka Junior HAPPYSAD - LOGO to w 100% polska produkcja. Od pierwszej do ostatniej nitki – wszystko przechodzi przez nasze ręce i czujne oczy. Dlatego masz pewność, że koszulka nie zawiera ukrytych mankamentów. A dodatkowo wspierasz lokalną gospodarkę.

Koszulka uniwersalna

Niezależnie od tego, jaki masz humor, jakie plany i gdzie zamierzasz je realizować – Koszulka Junior HAPPYSAD - LOGO sprawdzi się w każdej sytuacji. Klasyczny, czarny kolor nadaje dystynkcji, a minimalistyczna, konceptualna grafika sprawi, że nastolatek wyróżni się w tłumie; i to nie tylko w tłumie fanów HAPPYSAD podczas koncertu, ale i na ulicy!

JUNIOR