Koszulka Junior HAPPYSAD - LOGO

Kolor:
Czarny
Gramatura:
180
Skład:
100% Bawełna
model:
CLASSIC.16
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
wybierz rozmiar:
  • XS - 122 cm
  • S - 128 cm
  • M - 134 cm
  • L - 140 cm
  • XL - 146 cm
  • XXL - 152 cm
Produkt niedostępny
Zostaw nam swój adres e-mail to powiadomimy Ciebie, gdy produkt będzie dostępny.

Smutno-wesoła BUŹKA, czyli esencja zespołu HAPPYSAD

Koszulka Junior HAPPYSAD - LOGO pokazuje to, co w tym zespole jest najważniejsze. Z jednej strony to nośne, melodyjne, łatwe do podchwycenia brzmienia. Z drugiej – „życiowe”, dojrzałe i refleksyjne teksty zawarte na takich płytach, jak „Ciało obce” czy „Jakby nie było jutra”. To właśnie ta mieszanka odróżnia HAPPYSAD i dlatego dobrze jest obeznać z tą muzyką również młodsze, rockowe głowy!

Koszulka Junior HAPPYSAD - LOGO też ma dwie strony. Z tym że obydwie są optymistyczne. Z jednej to ciekawy, wyróżniający się design. Z drugiej – solidna polska produkcja przekładająca się na jakość.

MADE IN POLAND

Koszulka Junior HAPPYSAD - LOGO to w 100% polska produkcja. Od pierwszej do ostatniej nitki – wszystko przechodzi przez nasze ręce i czujne oczy. Dlatego masz pewność, że koszulka nie zawiera ukrytych mankamentów. A dodatkowo wspierasz lokalną gospodarkę.

Koszulka uniwersalna

Niezależnie od tego, jaki masz humor, jakie plany i gdzie zamierzasz je realizować – Koszulka Junior HAPPYSAD - LOGO sprawdzi się w każdej sytuacji. Klasyczny, czarny kolor nadaje dystynkcji, a minimalistyczna, konceptualna grafika sprawi, że nastolatek wyróżni się w tłumie; i to nie tylko w tłumie fanów HAPPYSAD podczas koncertu, ale i na ulicy!

Zobacz również