Koszulka SABATON - HEROES POLAND

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
59,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Zostań bohaterem z koszulką SABATON HEROES

SABATON to zespół niewątpliwie wyjątkowy. Ich twórczość inspirowana jest wydarzeniami historycznymi, co pozwala wysnuć śmiałą, że są naprawdę unikalni. Tematyką swoich utworów zaskarbili sobie zresztą serca fanów z Polski. Tak jest chociażby w przypadku albumu Heroes, na którym znalazł się utwór “Inmate 4859”, inspirowany osobą rotmistrza Witolda Pileckiego.

Z kolei koszulka SABATON Heroes wprost nawiązuje do siódmego albumu studyjnego. Również pod kątem projektu graficznego. Jeśli dobrze się przypatrzysz, znajdziesz tam i polskie flagi, jak i mnóstwo nawiązań historycznych. A to wszystko w estetycznym designie.

Niezłomna jakość

Szwedzka kapela wyróżnia się bezkompromisowym brzmieniem. Tak samo, jak jakość koszulek w carton.pl. Zawsze dajemy 100% bawełny, boczne szwy, no i ogrom serducha w dopieszczenie detali. Wszystko po to, abyś mógł nosić nasze koszulki podczas spaceru, szaleć w nich na koncertach czy siedzieć wygodnie w domowych pieleszach.

Wygoda na co dzień

Dbamy też o to, abyś czuł się komfortowo. Koszulka SABATON Heroes została zaprojektowana z myślą o codziennym noszeniu. Do tego ma taki krój, który doskonale układa się na ciele. O tym sam się przekonasz, jeśli spojrzysz na zdjęcie. Model ma 178 cm wzrostu i 80 kg wagi, koszulka zaś rozmiarówkę M. I jak? Jest spoko?


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16