Naszywka COMA - LOGO black/yellow

Rozmiar: 12,6 x 4,0 cm
Kolor: Czarny
Gramatura: 250
Skład: 100% Poliester
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
11,90 PLN
Rozmiar: 12,6 x 4,0 cm
Kolor: Czarny
Gramatura: 250
Skład: 100% Poliester
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Naszywka COMY na Twoje ubranie!

Naszywka COMA - LOGO black/yellow to produkt w dobrym guście. Połączenie czarnej i żółtej barwy doskonale odzwierciedla dystynktywny charakter łódzkiej grupy. Klasyczny font widoczny również na tak kultowych albumach jak „Metal Ballads vol.1”, „Pierwsze wyjście z mroku” czy „Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków” sprawia, że naszywka od razu zostanie skojarzona z zespołem.

Naszywka COMA - LOGO black/yellow sprawdzi się na jeansowej kurtce, T-shircie, spodniach, bluzie, torbie czy plecaku. Jako dodatek nada drugie życie starym ubraniom i doda im charakteru. To dobry sposób na odświeżenie własnej garderoby w kreatywny sposób.

Wysoka jakość

Naszywka COMA - LOGO black/yellow wykonana została z poliestru. Ten materiał nie cieszy się dużą popularnością w przemyśle odzieżowym. Nie dzieje się tak bez powodu, w przypadku ubrań wykorzystanie go nie jest najlepszą opcją. Na naszywki jest jednak idealny. Czemu? Jest niezwykle wytrzymały, nie odkształca się i nie wymaga prasowania. Dzięki temu masz pewność, że naszywka posłuży Ci przez lata.

MADE IN POLAND

Naszywka COMA - LOGO black/yellow została w 100% wykonana w Polsce. W przeciwieństwie do produktów masowo sprowadzanych z krajów m.in. Dalekiego Wschodu nasze wyroby to w 100% sprawdzone i wolne od wad fabrycznych artykuły. Dbamy o to osobiście!