Naszywka FARBEN LEHRE - FERAJNA

Rozmiar: 9,4 x 8,5 cm
Kolor: Czarny
Gramatura: 250
Skład: 100% Poliester
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
11,90 PLN
Rozmiar: 9,4 x 8,5 cm
Kolor: Czarny
Gramatura: 250
Skład: 100% Poliester
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Naszywka FARBEN LEHRE z motywami z płyty FERAJNA

Na pewno kojarzysz 11 krążek zespołu FARBEN LEHRE, prawda? „Ferajna” została wydana w 2009 roku, konkretnie 9 października. Fani chwalą za „życiowe” i humorystyczne teksty utworów oraz dynamikę i melodyjność gry. Przy okazji wydania płyty zespół wziął udział w sesji zdjęciowej, na której członków kapeli ucharakteryzowano na postaci z filmu „Chłopcy z ferajny”.

Naszywka FARBEN LEHRE - FERAJNA to też nawiązanie do kultowej trylogii „Ojciec chrzestny”. Czcionka i kształt logo to oczywista aluzja. Wystarczy też spojrzeć na teledysk singla „Ferajna”. Kto obejrzał, ten wie - polskim gangsterom nie brakuje luzu. Ani trochę!

Optymalny materiał

Naszywka FARBEN LEHRE - FERAJNA została wykonana w 100% z poliestru. To jeden z najlepszych materiałów na naszywki. Czemu? Nie wymaga prasowania, szybko schnie, nie gniecie się i zachowuje swój oryginalny kształt nawet po latach intensywnego użytkowania.

MADE IN POLAND

Naszywka FARBEN LEHRE - FERAJNA od pierwszej do ostatniej nitki została wykonana w Polsce. W duchu idei Fair Trade nie korzystamy z pośrednich pod producentów. Dlatego zakup naszywki to wsparcie lokalnej gospodarki i krok w stronę lepszych warunków pracy na globalnym rynku.