Naszywka HAPPYSAD - LOGO

Rozmiar: 12 x 3 cm
Kolor: Czarny
Gramatura: 200
Skład: 100% Bawełna
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
5,90 PLN
Rozmiar: 12 x 3 cm
Kolor: Czarny
Gramatura: 200
Skład: 100% Bawełna
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Uniwersalna naszywka HAPPYSAD

Naszywka HAPPYSAD - LOGO pozwoli wyrazić Ci Twój gust muzyczny poprzez garderobę. Dzięki niej możesz nadać nowe życie starym ubraniom. Wystarczy naszyć ją na torbę lub jeden z Twoich ciuchów i voilà – stylówka zyskuje na oryginalności. Dzięki temu wyróżnisz się w tłumie!

Naszywka HAPPYSAD - LOGO to klasyczny design – czarne tło i biały, wyróżniający się font. Czcionka znana jest z takich albumów „Nieprzygoda”, „Wszystko jedno” czy „Mów mi dobrze”. Do tego powszechnie kojarzony z zespołem motyw na wpół uśmiechniętej minki. Wszystko to sprawia, że każdy fan formacji HAPPYSAD od razu połączy naszywkę z kultowym zespołem.

Polski zespół – polskie wykonanie

Naszywka HAPPYSAD - LOGO to produkt lokalny. Od pierwszej do ostatniej nitki dbamy o to, żeby nasze produkty nie zawierały ukrytych mankamentów. Dbamy też o optymalny dobór materiałów i metody produkcji. W tym przypadku wykorzystaliśmy 100% naturalnej bawełny, co przekłada się m.in. na trwałość naszywki.

Optymalny rozmiar

Naszywka HAPPYSAD - LOGO ma wymiary 12 x 3 cm. To wystarczy, by umieścić ją na bluzie, jeansowej kurtce, torbie czy plecaku zaraz obok innych naszywek lub przypinek. Taki kolaż z naszywek i badzików na jednym z elementów Twojej garderoby nada Twojemu stylowi unikalności. Dlatego warto pomyśleć o zakupie kilku produktów! Cena też to tego zachęca…