Naszywka HAPPYSAD - LOGO BIG

Rozmiar:
10 x 12 cm
Kolor:
Czarny
Gramatura:
200
Skład:
100% Bawełna
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
5,90 PLN

Prostokątna naszywka HAPPYSAD z klasycznym logo

Naszywka HAPPYSAD – LOGO BIG to klasyka gatunku. Powszechnie kojarzona z zespołem na wpół uśmiechnięta buźka; do tego nazwa zespołu zapisana klasycznym fontem znanym z okładek tak przebojowych płyt, jak „Nieprzygoda”, „Mów mi dobrze”, „Wszystko jedno” czy „Podróże z i pod prąd”. Ten design sprawi, że każdy od razu skojarzy naszywkę z kultowym zespołem.

To, co wyróżnia naszywkę spośród innych, podobnych akcesoriów jest jej kształt. Dzięki wymiarom 10 x 12 cm naszywka przypomina kwadrat. To unikalne wymiary. Większość tego typu akcesoriów kształtem przypomina prostokąt o dużej szerokości. Ich warstwa graficzna stanowi zazwyczaj nazwę zespołu. W tym przypadku masz i nazwę i charakterystyczną buźkę-symbol.


Daj ubraniom drugie życie!

Naszywka HAPPYSAD – LOGO BIG idealnie nada się do modyfikacji Twoich ubrań. Na pewno masz w garderobie kilka ciuchów, których już nie nosisz. Dzięki tej naszywce możesz dać im drugie życie. Naszywka na kurtce, torbie, plecaku, spodniach czy T-shircie przywróci ubraniom utraconą świeżość i sprawi, że polubisz je na nowo.


Polska produkcja

Naszywka HAPPYSAD – LOGO BIG została w 100% wykonana w Polsce. Dbamy o dobór
odpowiednich materiałów i optymalnych metod produkcji. W efekcie dostajesz naszywkę
wykonaną w 100% z bawełny z wytrzymałym nadrukiem. A przy tym wspierasz też lokalną
gospodarkę. To obopólna korzyść!

Inni kupili również

Zobacz również

Naszywka HAPPYSAD LOGO
  • 1 size
11,90 PLN
Czapka HAPPYSAD HAPPYSAD
  • 1 SIZE
49,90 PLN