Naszywka ROTTING CHRIST - LOGO red

Rozmiar:
12,3 x 4,8 cm
Kolor:
Czarny
Gramatura:
250
Skład:
100% Poliester
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
11,90 PLN

Kultowy zespół, ponadczasowe logo

Naszywka ROTTING CHRIST - LOGO red to wykonany w 100% z poliestru dodatek do ubrania, który może odmienić charakter całej Twojej stylówki. Chcesz dodać pazura do własnego outfitu? A może szukasz czegoś, co nieco odświeży stare, znoszone już ubranie lub przykryje dziurę w materiale? Właśnie znalazłeś to, czego szukasz!

Naszywka ROTTING CHRIST - LOGO ma logo, które rozpozna każdy szanujący się słuchacz black metalu. Zespół z Aten podbił nie tylko Grecję, ale też resztę świata. Czasami też odwiedzają Polskę, dlatego warto pomyśleć o tym, by na koncert zabrać ze sobą coś, co pomoże lepiej wpasować Ci się w atmosferę wydarzenia.

Poliester – dobry czy zły?

Na to pytanie, jak to często bywa, najmądrzej odpowiedzieć jest – to zależy. Od czego? Oczywiście od celu produkcji. W przypadku casualowych ciuchów to poliester to średnie rozwiązanie, w przypadku naszywek – przeciwnie. Jest wytrzymały, nie marszczy się i nie trzeba go prasować. Te cechy czynią go materiałem idealnym do naszywek!

Polska produkcja

Choć zespół ROTTING CHRIST pochodzi z Grecji, to produkcja tej naszywki została w 100% przeprowadzona w Polsce. W naszej lokalnej fabryce zadbaliśmy o optymalną jakość nadruku i dobór materiału. W efekcie zyskujesz produkt, mogący służyć Ci przez długie lata. Zamów i sprawdź!

Zobacz również