Przypinka ROTTING CHRIST - THEOGONIA SILVER

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Badzik z logo nieśmiertelnego albumu ROTTING CHRIST

Lubisz dobre dobrze przemyślane, koncepcyjne albumy, które nie nudzą się nawet po wielu latach? „Theogonia”, czyli 9 krążek Ateńczyków to właśnie taki album. Utrzymany w iście mitologicznym klimacie. Grecy pokazali formę, co potwierdziła rzesza fanów i muzyków krytycznych na całym świecie.

Przypinka ROTTING CHRIST - THEOGONIA SILVER została stworzona z myślą o tym, jak oddać Ateńczykom szacunek, za tak dopracowany materiał. Oczywiście pracowaliśmy również z myślą o Tobie. Dlatego produkt łączy w sobie dwie najważniejsze cechy dobrej przypinki – jest estetyczny i wytrzymały. Zamów i sprawdź!

Wyróżnij się!

Przypinka ROTTING CHRIST - THEOGONIA SILVER graficznie nawiązuje do albumu „Theogonia”, jednak w odróżnieniu od klasycznych badzików z tym krążkiem, ten przeszedł estetyczną rewizję. Srebrne elementy dodają dystynkcji i świeżości. Dlatego dzięki temu badzikowi wyróżnisz się w tłumie i zaakcentujesz swój unikalny gust muzyczny.

Mało Ci? Stwórz kolekcję!

Przypinka ROTTING CHRIST - THEOGONIA SILVER kosztuje naprawdę mało. Za podobne pieniądze możesz kupić godzinę parkowania lub jednorazowy bilet miejski w stolicy. Trudno o lepszy stosunek ceny do jakości. Dlatego warto pomyśleć o stworzeniu unikalnej kolekcji z badzikami Twoich ulubionych zespołów. Możesz ją później przypiąć np. na plecak, torbę lub katanę – Ty wybierasz!

Zobacz również