Przypinka ROTTING CHRIST - LOGO

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Przypinka ROTTING CHRIST w klasycznej odsłonie

Lubisz solidną grę w stylu greckiego black metalu? Takie kawałki, jak „666”, „Holy Mountain” czy „In the name of God” nie schodzą z Twojej playlisty? A może chcesz okazać szacunek Twojej ulubionej grupie muzycznej? Trudno o lepszy sposób niż zakup ich merchu. Dzięki temu pokażesz innym, co Ci w duszy gra, a przy okazji dodasz nieco pazura własnej stylówce.

Przypinka ROTTING CHRIST – LOGO sprawdzi się podczas festiwalu, koncertu i na co dzień. Istnieje wiele sposobów wykorzystania tego rodzaju badzików. Możesz podarować ją grupie znajomych przed koncertem, żeby lepiej wpasować się w klimat. Warto też pomyśleć o stworzeniu własnej kolekcji pin z ulubionymi zespołami. Możesz ją później przypiąć na placek lub ulubioną katanę.

Wysoka jakość – niska cena

Przypinka ROTTING CHRIST – LOGO to solidna konstrukcja. Składa się na nią dobrze trzymająca się materiału agrafka i kapsel odporny na zarysowania. W cenie jednorazowego biletu w na komunikację miejską zyskujesz coś, co zostanie z Tobą na lata. Symbol ambitnej, dobrze granej muzyki i jednej z najciekawszych subkultur na świecie!

Lokalne wykonanie

Przypinka ROTTING CHRIST – LOGO to polski produkt. W fabryce CARTON’a dbamy o jakość, warunki pracy i efekt końcowy. Wybieramy najlepsze optymalne produkcji. Nasi klienci o tym wiedzą, dlatego zamawiają u nas regularnie. Zamów badzik, przetestuj i dołącz do nich. Naprawdę warto!

Inni kupili również

Przypinka VADER XXV
  • 1 size
4,90 PLN
Przypinka ALASTOR SPAAAZM
  • 1 size
4,90 PLN

Zobacz również