Przypinka ROTTING CHRIST - THEOGONIA

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Przypinka ROTTING CHRIST z logo THEOGONII

Przypinka ROTTING CHRIST - THEOGONIA graficznie nawiązuje do 9 studyjnego albumu Ateńczyków. Krążek ukazał się 22 stycznia 2007 roku nakładem wytwórni Season of Mist i okazał się dużym sukcesem. Zarówno polskie, jak i zagraniczne portale muzyczne oceniły go, jako jeden z najlepszych wykonań greckiego zespołu. Warto oddać im za to szacunek. Możesz to zrobić, zaopatrując się w nasz badzik!

Tym razem Grecy zdecydowali się na powrót do korzeni. W ich przypadku — do greckiej mitologii. Tytuł nawiązuje do poematu Hezjoda, w którym poeta opisuje dzieje narodzin mitologicznego panteonu. To, że jest to dobrze przemyślany album koncepcyjny słychać już od pierwszego utworu. Podobnie jest z jakością tego badzika — od razu zauważysz, że trzymasz produkt, który posłuży Ci przez długie lata!

Solidne brzmienie – wytrzymały badzik

Przypinka ROTTING CHRIST - THEOGONIA to solidna konstrukcja. Składa się na nią dobrze trzymająca się materiału agrafka i kapsel odporny na mikrozarysowania. Dlatego stosunek ceny do jakości jest tak rewelacyjnie dobry. Nie wierzysz? Zamów i sprawdź osobiście!

Jedna pina – multum zastosowań

Przypinka ROTTING CHRIST - THEOGONIA sprawdzi się nie tylko podczas koncertu czy festiwalu muzycznego. Może być też świetnym prezentem dla kogoś zajaranego black metalem. Badzik możesz wykorzystać też jako dodatek do ubrania. Doda on Twojej stylówce pazura!

Zobacz również