Naszywka SKAMPARARAS - LOGO

Rozmiar:
13,2 x 2,8 cm
Kolor:
Czarny
Gramatura:
250
Skład:
100% Poliester
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
11,90 PLN

Czarno-żółta naszywka dla fanów SKAMPARARAS

Lubisz skakać do rytmu muzyki ska? Takie kawałki, jak „Za punk rock i ska”, „Naturalny dźwięk” czy „United” napawają się pozytywną energią i prowadzą Cię przez dzień? Mamy coś dla Ciebie! Naszywka z logo tego wyjątkowego, śląskiego zespołu pomoże Ci zaakcentować swój wyjątkowy gust muzyczny!

Naszywka SKAMPARARAS - LOGO idealnie sprawdzi się nie tylko podczas koncertów, ale też na co dzień. Czarne tło i żółty, charakterystyczny dla zespołu font pozwoli Ci wyróżnić się w szarym tłumie przechodniów. Pokaż, że nie należysz do tych, którym obojętne jest to, co leci z głośników!

Idealny rozmiar

Naszywka SKAMPARARAS - LOGO ma wymiary 13,2 na 2,8 cm. Rozmiar ten idealnie sprawdzi się na kołnierzu katany (spójrz tylko na zdjęcie), na jeansowych spodniach, plecaku lub torbie – Twój wybór! Taki dodatek na pewno przyda nieco pazura Twojej stylówce.

Optymalny materiał

Naszywka SKAMPARARAS - LOGO została w 100% wykonana z poliestru. W Internecie, na temat tego materiału, pojawiają się skrajne opinie. Ważne jest jednak, żeby używać go z głową. Czyli tam, gdzie może się on idealnie sprawdzić, np. jako materiał na naszywki. W końcu trudno wydobyć aż takie zalety z innych surowców. Dzięki poliestrowi naszywka jest niezwykle wytrzymała i w ogóle się nie marszczy.

Inni kupili również

Naszywka PIDŻAMA PORNO LOGO
  • 1 size
11,90 PLN

Zobacz również