Przypinka SKAMPARARAS - STREETSKA

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Badzik SKAMPARARAS z logo albumu STREETSKA

Przypinka SKAMPARARAS - STREETSKA graficznie nawiązuje do 3 studyjnego albumu Ślązaków. Dzięki oryginalnemu i wyróżniającemu się projektowi okładki, który odwzorowany został na pinie, możesz mieć pewność, że ten badzik pomoże Ci odróżnić się w tłumie szarych przechodniów.

Przypinka SKAMPARARAS - STREETSKA dzięki kolorowemu projektowi graficznemu i fontowi, który powszechnie kojarzony jest z zespołem, badzik wygląda naprawdę oryginalnie. Spójrz tylko na zdjęcie! Taka pina z pewnością doda pazura i punkowego sznytu Twojej stylówce. Niezależnie od tego, czy planujesz zabrać ją na koncert, czy nosić na co dzień!

Najlepszy stosunek ceny do jakości

Przypinka SKAMPARARAS - STREETSKA kosztuje naprawdę niewiele. W tej przystępnej dla każdego cenie zyskujesz pinę, która będzie służyć Ci przez długie lata. Gwarantuje to solidna konstrukcja, na którą składa się świetnie trzymająca się materiału agrafka oraz kapsel z wyraźnym i odpornym na mikrozarysowania nadrukiem. Wszystko to prawie za bezcen!

Polska produkcja

W CARTON.PL wszystko robimy sami. Od pierwszego do ostatniego etapu produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że pina dotrze do Ciebie bez zbędnych mankamentów. Zakupy u nas to potrójna korzyść. Dla Ciebie, ponieważ nabywasz wysokiej jakości produkt. Dla nas – zyskujemy kolejnego zadowolonego klienta i dla gospodarki, ponieważ pieniądze wydane lokalnie wrócą w postaci publicznych inwestycji.

Zobacz również

Naszywka SKAMPARARAS LOGO
  • 1 size
11,90 PLN