Przypinka SKAMPARARAS - LOGO black

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Badzik SKAMPARARAS dla fanów dobrego ska!

Przypinka SKAMPARARAS - LOGO black graficznie nawiązuje do niezwykle utalentowanej grupy z Jastrzębia-Zdrój. Jeżeli tu jesteś, to zespołu na pewno nie trzeba Ci przedstawiać. Co więcej – na pewno bawiłeś się na jednym z ich koncertów. Na następny możesz wybrać się zaopatrzony w ten badzik. Na pewno pomoże Ci jeszcze lepiej wpasować się w klimat wydarzenia!

Przypinka SKAMPARARAS - LOGO black to nie tylko font, który powszechnie kojarzony jest z tym unikalnym zespołem. To też ciekawa kompozycja kolorów. Czerny i żółty świetnie ze sobą wyglądają. Spójrz tylko na zdjęcie! Co więcej, te barwy świetnie pasują do większości stylówek.

Badzik na lata

Lubisz przemyślane zakupy? Jeśli tak, to trafiłeś idealnie. Przypinka SKAMPARARAS - LOGO black to solidna konstrukcja, na którą składa się dobrze trzymająca się ubrania agrafka oraz odporny na mikrozarysowania kapsel. Wszystko to za tak niewielkie pieniądze! Trudno o lepszy stosunek ceny do jakości.

Stwórz własną kolekcję!

Jak widzisz przypinka SKAMPARARAS - LOGO black kosztuje naprawdę niewiele. W podobnej cenie możesz zaopatrzyć się butelkę soku z marketu lub zapłacić za godzinę parkowania. Zamiast tego warto postawić na stworzenie własnej kolekcji z pin, którymi zaakcentujesz swój indywidualny gust muzyczny. Możesz je przypiąć na plecak, torbę, lub ulubioną katanę – Ty wybierasz!

Zobacz również

Naszywka SKAMPARARAS LOGO
  • 1 size
11,90 PLN