Przypinka SKAMPARARAS - LOGO green

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Zielony badzik od SKAMPARARAS

Przypinka SKAMPARARAS - LOGO green to badzik dla lubiących skoczną muzykę ze Śląska i pozytywne barwy. Połączenie zielonego tła i żółtego, charakterystycznego dla zespołu fontu w tworzy kompozycję napawającą dobrym samopoczuciem. Przypnij badzik i rozpocznij dzień pełen energii!

Przypinka SKAMPARARAS - LOGO green to nie tylko badzik. To też symbol punkowej subkultury! Pozytywny, bezkompromisowy przekaz i muzyka pełna słońca to domena tej ekipy. Zespół z górnośląskiej miejscowości potrafi też nieźle koncertować. Wie o tym każdy, kto choć raz przybył na ich występ. My zachęcamy, żeby wpaść na ich show z badzikiem. Dzięki niemu lepiej wpasujesz się w atmosferę, a muzycy na pewno to docenią!

Jakość i wytrzymałość

Przypinka SKAMPARARAS - LOGO green to solidna konstrukcja. Składa się na nią dobrze trzymająca się materiału agrafka i kapsel z wysokiej jakości nadrukiem. Dzięki temu połączeniu badzik posłuży Ci co najmniej kilka lat, a już na pewno – kilka koncertów! Zamów i sprawdź osobiście!

Polska produkcja

Dlaczego tak zachwalamy jakość naszych produktów? Dlatego, że sami za nią odpowiadamy. Osobiście dbamy o to, by każdy produkt wychodzący z fabryki CARTON.PL spełniał wymagania nawet najbardziej krytykanckich klientów. To dlatego mamy stałe grono wciąż zamawiających u nas osób. Zamów badzik, przetestuj go i dołącz do tej grupy! Satysfakcja gwarantowana.

Zobacz również

Naszywka SKAMPARARAS LOGO
  • 1 size
11,90 PLN