Przypinka HURT - WAKACJE I PREZENTY

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Przypinka HURT dla lubiących WAKACJE I PREZENTY

Przypinka HURT - WAKACJE I PREZENTY to coś dla fanów jednej z najlepszych płyt wrocławskiego ekipy. Duża liczba gości, liczne akustyczne motywy, wykorzystanie gitary elektrycznej oraz solidna mieszanka dubu i elektroniki – to coś, co fani HURT lubią najbardziej. Do tego jeszcze klasycznie dobre, zapadające w pamięć teksty i voilà – kultowy materiał.

O ile wakacje lubi każdy, to co do prezentów można mieć wątpliwość. Czemu? Bo mogą być nietrafione. Jeżeli zakupy robisz u nas, możesz mieć pewność, że sprostamy wymaganiom nawet tych najbardziej wymagających rockowych głów. Skąd ta pewność? Świetny stosunek ceny do jakości, solidne wykonanie i dużo serca włożonego w pracę!

Solidna konstrukcja

Przypinka HURT - WAKACJE I PREZENTY to nie tylko badzik z logo jednej z Twoich ulubionych płyt. To też wysoka jakość wykonania. Jeżeli masz dosyć przypinek sprowadzanych z Dalekiego Wschodu, które nie wytrzymują pierwszego nieplanowanego spotkania z chodnikiem, to trafiłeś w 10. My osobiście dbamy o to, żeby badzik był solidny, a agrafka trzymała się materiału jak trzeba.

MADE IN POLAND

Przypinka HURT - WAKACJE I PREZENTY została w całości wykonana w lokalnej fabryce CARTON’a. Dzięki temu mamy pewność, że produkt jest w 100% zgodny z opisem i wolny od mankamentów. Zakupy u nas to nie tylko korzyść dla polskiej gospodarki, ale też gwarancja jakości. Nie wierzysz? Zamów i sprawdź nas osobiście!

Inni kupili również

Zobacz również

Naszywka HURT LOGO
  • 1 size
11,90 PLN
Naszywka HURT ZAŁOGA G
  • 1 size
11,90 PLN