Przypinka VADER - LOGO black/red

Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN
Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Klasyczna pina zespołu VADER

Przypinka VADER - LOGO black/red sprawdzi się idealnie na Twojej torbie, koszulce, jeansowej kurtce czy plecaku. Odzież w nurcie DIY zdobywa coraz większą popularność. Pina przypięta na ubranie doskonale urozmaici Twój outfit i pomoże Ci pokazać Twój indywidualny gust muzyczny.

Przypinka VADER - LOGO black/red sprawdzi się jako odznaka dla osoby z dobrym gustem muzycznym. Jako order za długoletnią przyjaźń i wspólne chodzenie na koncerty. Jako dodatek urozmaicający charakter Twojego ubrania. A w ostateczności możesz nawet otworzyć nim butelkę. Choć nie polecamy. Są do tego inne przyrządy…

Solidne wykonanie

Przypinka VADER - LOGO black/red to dobrze trzymająca się agrafka i nadruk, który nie zejdzie po pierwszym spotkaniu z chodnikiem. Możesz spokojnie założyć badzik, iść na koncert i pogować do woli bez obaw o konstrukcję akcesorium. Tym nasze badziki różnią się od reszty!

Prosto z Polski!

Przypinka VADER - LOGO black/red to w 100% polski produkt. W fabryce CARTON’a osobiście sprawdzamy, czy akcesorium nie ma ukrytych wad czy mankamentów. Trudno o solidny, rodzimej produkcji produkt w takiej cenie. Dlatego zamów dla siebie i znajomych!