Przypinka WŁOCHATY - LOGO

Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN
Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Przypinka z logiem zespołu WŁOCHATY

Przypinka WŁOCHATY LOGO to nie tylko wytrzymała agrafka i solidnie naniesiony nadruk. To rozpoznawalny na całym świecie symbol. Jest nim litera „A” w okręgu oznaczającym naturalny ład. Wolność, równość i bunt wobec władzy wpisują się w wygląd tej przypinki jak w teksty zespołu WŁOCHATY.

Przypinka WŁOCHATY LOGO to akcesorium, którym ozdobisz plecak, torbę, jeansową kurtkę, spodnie czy T-shirt. Możesz umieścić ją wraz z innymi przypinkami na ubraniu. W końcu ma niewielki rozmiar (średnica 25 mm). W ten sposób pokażesz, które zespoły są Ci najbliższe. Nada to Twojej osobie interesujący image.

MADE IN POLAND

Przypinka WŁOCHATY LOGO to produkt wykonany w Polsce. Dlatego agrafka trzyma się długo, jak zespół WŁOCHATY na scenie, a nadruk spokojnie wytrzyma nawet niespodziewane, bliższe spotkanie z chodnikiem. Załóż przypinkę i ruszaj w pogo! Nie musisz martwić się o to, czy wytrzyma.

Przypinka na każdą kieszeń

Przypinka WŁOCHATY LOGO to niedrogi produkt. W cenie jednej sztuki możesz dostać chleb, butelkę coli lub paczkę gum do żucia. Wszystkie te rzeczy mają określoną datę przydatności. Przypinka WŁOCHATY LOGO może zostać z Tobą na znacznie dłużej.