Przypinka WŁOCHATY - LOGO (anarchy)

Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN
Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Przypinka, którą pokażesz swój sprzeciw

Przypinka WŁOCHATY LOGO (anarchy) to ciekawy sposób na urozmaicenie własnej garderoby. Trend DIY (Do it yourself) pomimo upływu lat nie słabnie na popularności. Przeciwnie - coraz więcej osób pragnie mieć przedmiot czyniący jego ubrania wyjątkowymi.

Przypinka WŁOCHATY LOGO (anarchy) to coś, co może Ci pomóc wyróżnić się z tłumu. Nawet zwykłą, czarną kurtkę przemieni w charakterny ciuch. Niektórzy mają całą kolekcję podobnych przypinek na torbach i plecakach. To kolejny interesujący sposób, na urozmaicenie własnego image’u.

Uniwersalny symbol

Przypinka WŁOCHATY LOGO (anarchy) zawiera dużą literę „A” wpisaną w okrąg. To uniwersalny symbol anarchii rozpoznawalny na całym świecie. Po raz pierwszy wykorzystano go już w 1956 roku w Brukseli przez organizację Alliance Ouvriere Anarchiste (AOA). „A” to oczywiści anarchia, a okrąg symbolizuje naturalny ład.

Lokalna produkcja

Przypinka WŁOCHATY LOGO (anarchy) została wykonana w Polsce. Dlatego od ceny możesz odjąć import z dalekich, wschodnich krajów. Mocną agrafkę i wytrzymały nadruk dajemy w pakiecie. W gratisie otrzymujesz symbol rozpoznawalny również poza Polską.