Przypinka KSU - LOGO

Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN
Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Klasyczna przypinka KSU

Przypinka KSU - LOGO to klasyka prawdziwa klasyka gatunku — widoczna, zapisana czerwoną, pogrubioną czcionką nazwa zespołu i czarne tło. Idealnie sprawdzi się dla tych, którzy szukają klasycznego badzika. Ten od razu skojarzy się z zespołem, a niektórym być może – z Ustrzykami Dolnymi. Bo to właśnie tam niegdyś wydawano tablice rejestracyjne z literami „KSU”. Stąd też nazwa zespołu.

Przypinka KSU - LOGO to dobry wybór. Nie tylko dlatego, że każdy fan punk rocka od razu rozszyfruje do jakiego zespołu nawiązuje, ale również ze względu na jakość. A ta, jest u nas prima sort. Dlatego nie musisz martwić się o to, że w nieprzewidzianych okolicznościach pina się rozleci. Śmiało przetrzyma niejedno pogo! Skąd ta pewność?

Jakość z polskiej fabryki

Przypinka KSU - LOGO została wykonana w 100% w Polsce. Nie korzystamy z usług podwykonawców. O jakość dbamy osobiście, na miejscu. Dlatego nadruk trzyma się długo i dobrze, a agrafka gwarantuje stabilność na materiale. Do tego odpadają koszty za transport z zagranicy. U nas płacisz za jakość, nie za import!

Jedna przypinka – wiele możliwości

Przypinka KSU - LOGO sprawdzi się jako dodatek do torby, plecaka, kurtki, T-shirtu czy bluzy. Możesz nosić ją okazyjnie na koncerty lub na co dzień, co polecamy. Wiele osób kupuje całą kolekcję badzików z ulubionymi zespołami, po czym przypina je wszystkie na tornister czy torbę. To najciekawsze rozwiązanie i na pewno wyróżni Cię w tłumie!