Worek Gimnastyczny HAPPYSAD - HAPPYSAD

Rozmiar: ONE SIZE
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Poliester
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
49,90 PLN
Rozmiar: ONE SIZE
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Poliester
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Gimnastyczny worek HAPPYSAD

Worek Gimnastyczny HAPPYSAD - HAPPYSAD to idealne akcesorium dla ludzi aktywnych, ale i nie tylko. Torba zaopatrzona została w zwężający gumkę regulującą otwór torby. Do tego dołożyliśmy również sznurki, dzięki którym możesz worek nosić jak plecak, torbę lub po prostu – w jednej ręce.

Worek Gimnastyczny HAPPYSAD - HAPPYSAD w bezpośredni sposób nawiązuje do albumu „Rekordowe letnie lato” z 2019 roku. Jak? Poprzez font. Wystarczy przyjrzeć się okładce płyty; na worku znajdziesz nazwę zespołu zapisaną dokładnie tym samym fontem.

Na każde letnie lato!

Worek Gimnastyczny HAPPYSAD - HAPPYSAD to idealne akcesorium na wypady z przyjaciółmi. Możesz zapakować do niego np. zakąskę niezbędną podczas grillowania nad rzeką czy prowiant na piknik w parku. Niewielki gabaryty i wykorzystanie sznurków sprawią, że idealnie sprawdzi się podczas letnich wypadów.

Ekologia, ekonomia i estetyka

Worek Gimnastyczny HAPPYSAD - HAPPYSAD to dobra alternatywa dla zaśmiecających środowisko jednorazówek. Dzięki optymalnemu doboru materiałów i najlepszym metodom produkcji (np. sitodruk), worek posłuży Ci przez lata. Jego wygląd również wyróżni Cię w tłumie przechodniów. Zyskasz też sympatię entuzjastów dobrego, polskiego rocka!