Koszulka COMA - 2005 YU55 offwhite

Kolor: Off white
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: ARCTIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
49,90 PLN
Kolor: Off white
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: ARCTIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Koszulka nawiązująca do płyty 2005 YU55 zespołu COMA

Koszulka COMA - 2005 YU55 offwhite to naprawdę estetycznie zaprojektowany T-shirt. Ten design balansuje między stylem casualowym a elegancją. Biały kolor, unikalna grafika z okładką płyty „2005 YU55” i krój, który idealnie podkreśla walory sylwetki to rozwiązanie na każdą okazję.

T-shirt łatwo wyobrazić sobie w połączeniu z czarną marynarką. Świetnie pasowałaby też do zwykłej, bawełnianej bluzy. To ubranie-wytrych, które dopasujesz do każdej okazji. Sama grafika zaprojektowana została przez jednego z członków grupy Rafała Matuszaka. Co ciekawe, artysta zaprojektował również scenografię do występów łódzkiego zespołu z tą płytą.

Unikalna jakość

Koszulka COMA - 2005 YU55 offwhite różni się od wielu T-shirtów dostępnych w popularnych sieciówkach. To zupełnie inna półka. Dowód? Cóż… 100% naturalnej bawełny, grafika intensywna nawet po wielu latach użytkowania, pogoodporne szwy, optymalna gramatura, atrakcyjna cena… Powodów jest wiele. Po założeniu na pewno znajdziesz ich jeszcze więcej!

Polski zespół – polska koszulka

Koszulka COMA - 2005 YU55 offwhite została wykonana w 100% w Polsce, co nie tylko przekłada się na jakość wykonania, ale jest też zgodne z ideą fair trade. Uczciwie podchodzimy do naszej pracy. Nie korzystamy z usług pod producentów i osobiście pilnujemy, żeby nasze produkty spełniły nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

K_ARCTIC.16