Koszulka COMA - METAL BALLADS VOL 1

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
49,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Koszulka COMA nawiązująca do krążka METAL BALLADS VOL 1

Płyta „Metal Ballads vol.1” wydana została w 2017 roku. Wielu fanów nie wiedziało, jakiego krążka mogą spodziewać się po tak eksperymentalnym albumie, jak „2005 YU55”. Jednak po wydaniu „Metal Ballads vol.1” okazało się, że łódzka kapela po raz kolejny nie zawiodła oczekiwań. Wiele osób ceni sobie tę grupę właśnie ze względu na ich niezależność i niekonwencjonalność. Taka właśnie jest muzyka na tej płycie.

A co z koszulką? Podobnie – niekonwencjonalna, wysoko jakościowa, wytrzymała. A do tego prezentuje się świetnie. Co z wygodą? Też jest w pakiecie. Krój to optymalny CLASSIC.16, czyli nasz basic. Spójrz tylko na modela. Ma ją na sobie, wygląda spoko, prawda?

100% naturalnej bawełny

Koszulka COMA - METAL BALLADS VOL 1 została wykonana w 100% z naturalnej bawełny. Dzięki temu masz pewność, że T-shirt jest hipoalergiczny, przyjemny w dotyku, wygodny i w 100% bezpieczny dla skóry. Bawełna to też materiał, który „oddycha”. Dzięki temu koszulka jest też optymalnie przewiewna.

Lokalny zespół – lokalna produkcja

Koszulka COMA - METAL BALLADS VOL 1 została wykonana w 100% w Polsce. Dlatego kupując u nas, wspierasz lokalną gospodarkę. Idea fair trade jest nam dobrze znana. Postępujemy tak, żeby było uczciwie. Zarówno dla producenta, jak i konsumenta. Dlatego nasze ubrania wykonujemy solidnie; tak, żeby spełniać nawet najwyższe wymagania klientów.


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16