Koszulka FARBEN LEHRE - INDIAN

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
59,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Koszulka FARBEN LEHRE punky reggae

Koszulka FARBEN LEHRE INDIAN nawiązuje do stylistyki reagge. Zespół FARBEN LEHRE niejednokrotnie zmieniał charakter swoich utworów. Od punkrocka przez ska po reggae. Mezalians punkrocka z popowymi brzmieniami wytykają kapeli co bardziej krytykanckie rockowe głowy. Dla innych takie połączenie jest idealne.

Podobnie jest z koszulką FARBEN LEHRE INDIAN, gdzie powaga łączy się z frywolnością. Karykaturalnie wykonana czaszka trzymająca w zębach cygaro, dwa, groźnie wyglądające tomahawki, pióra w kolorze rasta i ten zuchwały wyraz twarzy (czaszki?). Koło takiego spojrzenia trudno przejść obojętnie, prawda?

Jakość, styl i wygoda

Koszulka FARBEN LEHRE INDIAN - choć logo nawiązuje do kultury Indian - została stworzona w 100% w Polsce. Podobnie jak muzyka, którą gra zespół. Nadruk wykonano niezawodną metodą sitodruku, a szwy spokojnie zasługują na miano pogoodpornych. Nie musisz zmieniać już koszulek z podobną częstotliwością jak FARBEN LEHRE zmienia swoich perkusistów:). Ta koszulka spokojnie posłuży tyle czasu, ile sam zespół jest na scenie.

Wyróżnij się z tłumu

Koszulka FARBEN LEHRE INDIAN pozwoli na co dzień zachować ci koncertowy nastrój. W końcu sam motyw pośrednio nawiązuje do jednej z największych tras koncertowych zespołu Punky Reggae live 2008. Ale spokojnie - komfort noszenia tego T-shirtu sprawi, że będziesz chciał ją zakładać nie tylko z okazji koncertów FARBEN LEHRE.


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16