Koszulka WŁOCHATY - WOJNA PRZECIWKO ZIEMI

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
49,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Koszulka zespołu WŁOCHATY z okładką płyty WOJNA PRZECIWKO ZIEMI

Koszulka WŁOCHATY WOJNA PRZECIWKO ZIEMI nawiązuje do kultowego, siódmego krążka zespołu. Wydany został w 1996 roku na CD i kasecie. To LP to - podobnie jak sama koszulka - esencja poglądów zespołu. Niektórzy fani uważają, że warstwa liryczna albumu jest tak bogata, że śmiało można ten krążek nazwać leksykonem anarchisty.

Koszulka WŁOCHATY WOJNA PRZECIWKO ZIEMI to kolorowe logo o intensywnych kolorach. Biały, klasyczny font, którym zapisano nazwę zespołu oraz wizerunek planety Ziemi z celownikiem wymierzonym w jej centrum. Za to na tyle koszulki znajduje się angielska nazwa albumu - „WAR AGAINST EARTH”. Miejsce na materiale zostało dobrze wykorzystane.

Lokalny zespół - lokalna produkcja

Koszulka WŁOCHATY WOJNA PRZECIWKO ZIEMI to T-shirt od początku do końca wyprodukowany w Polsce. Jeśli martwi Cię zalew masowych, niskiej jakości produktów na rynku, to trafiłeś w dobre miejsce. Zamawiając nasz T-shirt wspierasz lokalną gospodarkę i metody produkcji nastawione na jakość, a niekoniecznie ilość.

Wysoka jakość

Koszulka WŁOCHATY WOJNA PRZECIWKO ZIEMI została wykonana z niezwykłą dbałością o detale. Materiał to 100% bawełny, nadruk naniesiony został niezawodną - choć czasochłonną - metodą sitodruku, a szwy przetrzymają każde pogo. Zastanawiasz się jak leży? Spójrz tylko na zdjęcia!


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16