Naszywka FARBEN LEHRE - LOGO

Rozmiar: 11,0 x 4,0 cm
Kolor: Czarny
Gramatura: 250
Skład: 100% Poliester
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
11,90 PLN
Rozmiar: 11,0 x 4,0 cm
Kolor: Czarny
Gramatura: 250
Skład: 100% Poliester
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Naszywka FARBEN LEHRE z klasyczną czcionką

Naszywka FARBEN LEHRE - LOGO to rozpoznawalny, klasyczny font z nazwą Twojego ulubionego zespołu. Sprawdzi się na torbie, plecaku, bluzie, kurtce czy płaszczu. Ty wybierasz! Minimalistyczny design sprawia, że naszywka to subtelnie puszczone oczko w stronę fanów płockiej kapeli.

Od lat ogromną popularnością cieszą się ubrania i akcesoria w duchu idei DIY. Naszywka FARBEN LEHRE - LOGO pozwala na kreacje charakterystycznego image’u za niewielkie pieniądze. Z akcesoriami z fabryki CARTON’a nie zginiesz w tłumie. Przeciwnie - zaznaczysz swoją indywidualność.

Lokalna produkcja

Naszywka FARBEN LEHRE - LOGO od początku do końca została wykonana w Polsce. Nie korzystamy z usług podproducentów. Osobiście dbamy o każdy etap produkcji i efekt końcowy, który jest zadowalający. Wytrzymałość, intensywny kolor i wysoka jakość to u nas standard.

Optymalny materiał

Naszywka FARBEN LEHRE - LOGO została wykonana w 100% z poliestru. Ten wykorzystywany do produkcji odzieży sportowej materiał świetnie sprawdza się również przy naszywkach. Nie marszczy się, nie mechaci, szybko schnie i jest niezwykle wytrzymały.