Naszywka ROTTING CHRIST - LOGO grey

Rozmiar:
12,3 x 4,8 cm
Kolor:
Czarny
Gramatura:
250
Skład:
100% Poliester
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
11,90 PLN

Naszywka z klasycznym logo ROTTING CHRIST

Naszywka ROTTING CHRIST - LOGO grey pomoże Ci wyrazić swój gust muzyczny, a tym samym – to, jaką osobą jesteś. Jak głosi słynne powiedzenie „powiedz mi czego słuchasz, a powiem Ci kim jesteś”. Dobrze wiesz, jak często się sprawdza. Lubisz muzykę z dosadnym przekazem i brzmieniem, przez które krew szybciej pulsuje w żyłach? Dzięki tej naszywce pokażesz to też innym!

Naszywka ROTTING CHRIST - LOGO ma klasyczne logo. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każdy fan greckiego zespołu od razu rozpozna w Tobie sprzymierzeńca. Perfekcyjny rozmiar naszywki (12,3 x 4,8 cm) gwarantuje możliwość umieszczenia jej niemalże wszędzie. Katana, spodnie, kurtka, T-shirt? Ty wybierasz!

Poliester – dobry materiał na naszywki?

Internet pęka od opinii na temat tego materiału. Ma swoich wrogów i sprzymierzeńców. My wiemy, że na naszywki poliester nadaje się idealnie. Czemu? Doskonale zachowuje swoją formę (nie marszczy się); jest wysoce odporny na działanie czasu oraz plamy. Trudno o lepszy materiał na naszywki!

Z Polski do Polski

Naszywka ROTTING CHRIST - LOGO to produkt w 100% wykonany w Polsce. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby wspierać lokalnych przedsiębiorców, a pieniądze z podatku wracały do Ciebie w postaci społecznych inwestycji, pomyśl o zakupach u nas. Pracujemy uczciwie i w pocie czoła, by spełniać Twoje wymagania!

Inni kupili również

Zobacz również