Naszywka WŁOCHATY - LOGO

Rozmiar: 12,3 x 3,3 cm
Kolor: Czarny
Gramatura: 250
Skład: 100% Poliester
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
11,90 PLN
Rozmiar: 12,3 x 3,3 cm
Kolor: Czarny
Gramatura: 250
Skład: 100% Poliester
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Naszywka zespołu WŁOCHATY

Naszywka WŁOCHATY LOGO to naturalny wybór dla osób chcących ozdobić część swojej garderoby dodatkiem, łatwo kojarzącym się z jednym z najdłużej aktywnych na polskiej scenie muzycznej zespołów punkrockowych. Naszywka ma typowy, identyfikowany z zespołem font, standardowy rozmiar 12,3 na 3,3 cm oraz klasyczny koloryt - połączenie czarnego tła z białym napisem.

Naszywka wykonana została w 100% z poliestru. Choć materiał ten ma złą reputację w Internecie, to wykorzystanie go na naszywki, ma oczywiste uzasadnienie - jest wytrzymały i długo zachowuje oryginalne kolory.

Polska produkcja

Naszywka WŁOCHATY LOGO została wykonana w Polsce. Podobnie jak muzyka grupy WŁOCHATY. Osobiście dbamy o każdy detal produkcji, dlatego akcesoria i ubrania dostarczane przez nas wytrzymują długie lata użytkowania. To nie masówka, z produktami od nas podkreślisz indywidualność.

Atrakcyjna cena

Kupując naszywkę, płacisz wyłącznie za jakość produktu. Cło i koszty transportu odpadają, bo jak wiesz, wszystko robimy na miejscu, nie w Azji. W cenie naszywki zmieszczą się dwa bochenki chleba, czteropak lub dwie butelki coli. Wszystko to skonsumować można w jeden wieczór. Naszywka zostanie na długo.