Przypinka COMA - LIVE LOGO red

Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN
Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Uniwersalna przypinka COMY

Przypinka COMA - LIVE LOGO red to design łączący elegancję, enigmatyczność i rockowy charakter. Być może na pierwszy rzut oka tego nie widać, ale grafika na badziku zawiera w sobie charakterystyczny dla zespołu font. Widać to np. po literze „M”. Przyjrzyj się. Teraz widzisz?

To te samo „M”, które zobaczysz na tak kultowych albumach jak „Pierwsze wyjście z mroku”, „Metal Ballads vol. 1” czy „Zaprzepaszczone siły wielkie armii świętych znaków”. Prawda, że dyskretnie? Dlatego przypinka jest tak uniwersalna. Nie każdy rozszyfruje to logo. Jedni zauważą font COMY a innym grafika przypominać będzie na przykład… kwiat róży.

Na koncert i na co dzień

Przypinka COMA - LIVE LOGO nawiązuje do projektu okładki albumu „Coma – Live” z 2010 roku. Chodzi oczywiście o „pikselową” grafikę i barwę badzika. Nawiązania są jednak na tyle subtelne, że przypinkę możesz założyć na każdą okazję. Nie tylko na koncert.

Jakość z polskiej fabryki

Przypinka COMA - LIVE LOGO została wykonana w 100% w Polsce. Dbamy o jakość naszych produktów osobiście. Dlatego wychodzą z naszej fabryki bez mankamentów i z pewnością, że posłużą klientom przez wiele kolejnych lat. Agrafka jest solidna, nadruk wytrzymały, a konstrukcja przetrwa nawet nieoczekiwane spotkanie z chodnikiem.