Przypinka FARBEN LEHRE - FARBENHEIT

Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN
Rozmiar: 25 mm
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Przypinka FARBEN LEHRE nawiązująca do płyty FARBENHEIT

Jako fan na pewno znasz ósmy krążek płockiego zespołu. Wydany w 2005 roku „Farbenheit” album zyskał uznanie ze strony fanów i krytyków. Okładka oddaje polityczno-rewolucyjny charakter tekstów kapeli. Teraz możesz mieć ją na przypince!

Białe tło, fotomontaż przypominający gazetę, w której nazwa zespołu funkcjonuje jako nagłówek. To prowokująca grafika. Przypięta na T-shirt, bluzę, kurtkę czy plecak na pewno zwróci uwagę przechodniów i sympatię innych fanów płockiej kapeli. Załóż i sprawdź!

Wyróżnij się!

Przypinka FARBEN LEHRE - FARBENHEIT pozwala wykreować Ci unikalny image. Dodatki takie jak przypinki czy naszywki nadają ubraniom charakteru i unikalności. Możesz wybrać się w nich na koncert, by lepiej wpasować się w atmosferę lub nosić na co dzień manifestując swój dobry gust muzyczny.

Lokalna produkcja

Przypinka FARBEN LEHRE - FARBENHEIT została wykonana w Polsce. W odróżnieniu od produktów sprowadzanych ze wschodu wyróżnia nas dbałość o detale, wytrzymałość i wysoka jakość. Dobór odpowiednich materiałów i odpowiednie metody produkcji pozwalają na korzystanie z naszych produktów przez długie lata.