Przypinka FARBEN LEHRE - NA ZDROWIE

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Pina od FARBEN LEHRE i do hulanki i do szklanki!

Przypinka FARBEN LEHRE - NA ZDROWIE nawiązuje do jednego z najbardziej znanych utworów z repertuaru FARBEN LEHRE z krążka o tej samej nazwie. Kawałek, podobnie jak pina emanuje zarówno radością, jak i atmosferą iście anarchistycznej hulanki. „NA ZDROWIE" staje się nie tylko tekstem piosenki, ale również zapowiedzią zabawy. Ta niekoniecznie musi wyjść na zdrowie, no ale…

Jeśli chcesz wprowadzić do swojego codziennego stylu odrobinę polskiego punk rocka, przypinka FARBEN LEHRE - NA ZDROWIE to idealny wybór. Dodaj odrobinę nieposkromionej energii do stylówki i podkreśl swoje zamiłowanie do legendy polskiego punka!

Przypnij i celebruj!

Jeśli chcesz wprowadzić do swojego codziennego stylu punkrockowy pazur, przypinka FARBEN LEHRE - NA ZDROWIE to idealny wybór. Dodaj odrobinę nieposkromionej energii do swojego look'u i leć się bawić! Zespół i społeczność fanowska bez wątpienia docenią gest, jakim jest noszenie fanowskich badzików i ubrań!

Lokalna produkcja i troska o środowisko

Przypinka FARBEN LEHRE - NA ZDROWIE to nie jest kolejny masowo produkowany gadżet – to efekt pracy lokalnych rzemieślników. Wybierając tę przypinkę, wybierasz także odpowiedzialność. Dbamy nie tylko o jakość, ale i o wpływ na środowisko. Znając lokalne realia produkcji, mamy kontrolę nad każdym detalem, co pozwala nam minimalizować negatywny wpływ na planetę.

Inni kupili również

Przypinka DE ŁINDOWS LOGO
  • 1 size
4,90 PLN

Zobacz również