Przypinka ROTTING CHRIST - SINCE 1989

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
Produkt niedostępny
Zostaw nam swój adres e-mail to powiadomimy Ciebie, gdy produkt będzie dostępny.

Rok 1989 – przełom dla zespołu ROTTING CHRIST

Polakom data 1989 od razu kojarzy się z upadkiem PRL-u. Prawda jest taka, że dla fanów greckiego black metalu nie jest to jedyne wydarzenie, dla którego warto zapamiętać rok 1989. To właśnie wtedy kultowy zespół ROTTING CHRIST wydał pierwszą płytę. I chociaż sam zespół powstał dwa lata wcześniej (i zdążył w tym czasie nagrać dwa dema), to właśnie wydarzenia z 1989 roku okazały się krokiem milowym w historii kapeli.

Przypinka ROTTING CHRIST - SINCE 1989 graficznie nawiązuje do estetyki greckiego zespołu. Pentagram i „postrzępiony” font można zobaczyć m.in. na takich albumach jak „Satanas Tedeum” (1989) czy „Lucifer Over Athens” (2015). Dzięki temu możesz mieć pewność, że badzik od razu zostanie skojarzony z kultowym zespołem.

Jakość na wysokim poziomie

W CARTON wiemy, że nie tylko wygląd jest ważny. Produkt musi też odznaczać się wytrzymałością. A już szczególnie w przypadku przypinek. Dlatego zadbaliśmy o to, żeby agrafka dobrze trzymała się materiału, a sama konstrukcja mogła wytrzymać nieplanowane spotkanie z chodnikiem.

Grecki zespół – polska produkcja

Przypinka ROTTING CHRIST - SINCE 1989 została wykonana w Polsce. Nic dziwnego, w końcu kapela z Aten cieszy się u nas dużą popularnością, co przekłada się na częste koncerty. Jeśli grają niedługo w Twoim mieście, warto zaopatrzyć się w badzik. Dzięki temu lepiej wpasujesz się w atmosferę wydarzenia!

Inni kupili również

Przypinka VADER XXV
  • 1 size
4,90 PLN
Przypinka VADER SKULLS
  • 1 size
4,90 PLN
Przypinka ALASTOR SPAAAZM
  • 1 size
4,90 PLN

Zobacz również