Przypinka SKAMPARARAS - STREETSKA checkerboard

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Przypinka od SKAMPARARAS w stylu szachownicy

Przypinka SKAMPARARAS - STREETSKA checkerboard idealnie nada się na koncert ślaskiej ekipy. Nie jest to jednak jedyne zastosowanie tego świetnego badzika. Dzięki wyrózniającemu się wzorowi i rozpoznawalnemu w punkowym środowisku logo, pina może służyć Ci za symbol przynależności do prawdziwie oryginalnej subkultury.

Przypinka SKAMPARARAS - STREETSKA checkerboard sprawdzi się również jako dodatek urozmaicający punkowa stylówkę. Możesz też kupić tę pinę dla kogoś jako prezent. Gwarantujemy, że się sprawdzi. W końcu za jakość naszych produktów osobiście ręczymy. Zamów, a też się o niej przekonasz.

Dla Ciebie i dla ekipy

Zbliża się koncert, a Ty nie wiesz, jak się odpowiednio przygotować? Cóż, dobry before przy kawałkach typu „Setki dwie” unoszone „Za Reggae i Ska” to już dobry początek. Jednak nic lepiej nie wprawi Cię w koncertowy nastrój, jak odpowiednia stylizacja. Przypinka SKAMPARARAS - STREETSKA checkerboard moze być jej idealnym dopełnieniem.

Polski zespół – polska produkcja

Przypinka SKAMPARARAS - STREETSKA checkerboard została wykonana w 100% w Polsce. Nie wyręczamy się siłą roboczą z Dalekiego Wschodu. Stawiamy przede wszystkim na jakość. A ta jest efektem najlepszych metod produkcyjnych i optymalnego doboru materiałów. Doskonale o tym wiemy, co widać od razy po rozpakowaniu naszych produktów.

Zobacz również

Naszywka SKAMPARARAS LOGO
  • 1 size
11,90 PLN