Koszulka COMA - SYMFONICZNIE 2013

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
49,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Ty i ta koszulka? Symfoniczne połączenie

Koszulka COMA - SYMFONICZNIE 2013 to T-shirt nawiązujący do jednej z najlepiej przyjętych dźwięków łódzkiego zespołu. Chodzi oczywiście o nagrania wykonane z pomocą Orkiestry Symfoników Gdańskich. Wszystko zaczęło się od koncertu w 2009 roku na Targu Węglowym w Gdańsku.

To tam artyści po raz pierwszy zagrali własne utwory wraz z orkiestrą. Koncert przyjął się tak znakomicie, że wydarzenie powtórzono, a zapis z koncertu można zakupić w formie CD. Powstały też produkty upamiętniające te niezwykłe wydarzenia, jak koszulki. Te, które proponujemy, są z pewnością świetnymi pamiątkami, ale i nie tylko!

Na co dzień i na koncert

Koszulka COMA - SYMFONICZNIE 2013 sprawdzi się jako T-shirt, który zakładasz na spacer, randkę, obiad z rodziną i oczywiście – rockowy koncert. Na T-shirt można przecież nałożyć marynarkę, co sprawi, że Twój outfit będzie pasować do bardziej eleganckich wydarzeń. T-shirt można też nosić ją z bluzą, bardziej casualowo :)

Najwyższa jakość

Koszulka COMA - SYMFONICZNIE 2013 to produkt wykonany w 100% z naturalnej bawełny. Grafika została naniesiona na materiał metodą druku sitowego, co gwarantuje intensywność kolorów nawet po wielu cyklach prania. Szwy są mocne, a krój wygodny. Do tego jeszcze optymalna gramatura (180) i voilà – T-shirt marzenie!


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16