Koszulka damska MUCHY - NOTORYCZNI DEBIUTANCI

Kolor:
Biały z czarnymi lamówkami
Gramatura:
180
Skład:
100% Bawełna
model:
OLD SCHOOL
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
wybierz rozmiar:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
59,90 PLN

Koszulka dla fanek albumu NOTORYCZNI DEBIUTANCI

Koszulka damska MUCHY - NOTORYCZNI DEBIUTANCI to coś dla fanek jednego z najważniejszych polskich zespołów alternatywnych. Poznańska kapela już od debiutu udowadniała, że indie rock to nie tylko domena muzyków z Zachodu. Krytycy chwalą zespół za łączenie klasycznego brzmienia à la The Smiths z nowymi trendami muzyki rockowej. My też lubimy połączenia, a najbardziej te, które łączą dobrą jakość i design.

Album „Notoryczni debiutanci” to drugi studyjny album poznańskiego zespołu. Ukazał się nakładam wytwórni Sony Music Entertainmnent Poland i podobnie jak debiut – od razu namieszał. Świadczy o tym fakt, że zaraz po wydaniu szybko powędrował na 13 miejsce listy OLiS w Polsce. Krążek nominowany został do nagrody „Płyta rock” Superjedynki oraz do Fryderyka w kategorii „Album Roku Muzyka Alternatywna”.

Wygląd i jakość – najlepsze połączenie

Koszulka damska MUCHY - NOTORYCZNI DEBIUTANCI została wykonana w 100% z naturalnej bawełny. Logo albumu zostało wprowadzone na T-shirt niezawodną metodą sitodruku. Dlatego nie musisz bać się o to, że grafika spierze się po kilku miesiącach. Będziesz ją nosić latami! Jeśli chodzi o design, tym razem postawiliśmy na estetyczne, oldskulowe rozwiązanie – czarno-białą kolorystykę i dwustronny nadruk. Wygląda nieźle, prawda?!

Dlaczego bawełna?

Koszulka damska MUCHY - NOTORYCZNI DEBIUTANCI ma w składzie wyłącznie bawełnę. Jakie z tego korzyści? Jest ich naprawdę wiele! Ograniczę się do wymienienia kilku – materiał jest bezpieczny dla skóry, odporny na działanie czasu, nie rozciąga się; jest hipoalergiczny i higroskopijny (wchłania ciecz, niwelując potliwość). Warto wspomnieć też termiczno-izolacyjne właściwości bawełny i voilà – trudno o lepszy materiał!

Zobacz również

Naszywka MUCHY LOGO
  • 1 size
11,90 PLN