Przypinka MUCHY - LOGO white/blue

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Designerski badzik od zespołu MUCHY

Przypinka MUCHY - LOGO white/blue została wykonana zgodnie z najnowszymi trendami designerskimi – jest minimalistyczna, ma nowoczesny font i pastelowe kolory, które przewodzą na myśl relaks i spokój. Jeżeli w życiu cenisz estetykę i dobre granie, to badzik dla Ciebie!

Wiemy, że wygląd to nie wszystko. Dlatego w naszej lokalnej fabryce stawiamy również na jakość. Badzik ma solidną konstrukcją, agrafkę dobrze trzymającą się materiału i wyraźny, wysokiej jakości nadruk na kapslu. Trudno lepszy stosunek ceny do jakości! Nie musisz wierzyć nam na słowo. Zamów i sprawdź osobiście!

Unikalna kolekcja

Przypinka MUCHY - LOGO white/blue kosztuje naprawdę niewiele. Cenę śmiało można nazwać symboliczną. Jeśli naprawdę kochasz muzykę, możesz pomyśleć o stworzeniu własnej, indywidualnej kolekcji z logo Twoich ulubionych zespołów. To idealna okazja, na to żeby wyrazić swój unikalny gust muzyczny. I to niewielkim kosztem!

Wysoka jakość z polskiej fabryki

Przypinka MUCHY - LOGO white/blue została w 100% wykonana w Polsce. W lokalnej fabryce CARTON’a pomyśleliśmy o wszystkim, czego potrzebuje dobry badzik. Solidna konstrukcja – jest, dobrze trzymająca się materiału agrafka – oczywiście. A wyraźny nadruk – jak najbardziej! Pina dotrze do Ciebie bez zbędnych mankamentów, a potem – zostanie z Tobą na lata!

Zobacz również

Naszywka MUCHY LOGO
  • 1 size
11,90 PLN