Przypinka MUCHY - LOGO blue/white

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Badzik MUCHY dla fanów płyty TERROROMANS

Pamiętasz rok 2007? Świat od tej pory nieźle się rozpędził, co nie znaczy jednak, że nie warto od czasu spojrzeć wstecz, zdmuchując kurz z kultowych już płyt CD. Takie kawałki jak „Galanteria”, „Wyścigi”, czy „Miasto doznań” to już klasyki. Jeżeli lubisz do nich wracać, wspominając stare czasy, ta przypinka to coś dla Ciebie!

Przypinka MUCHY - LOGO blue/white spodoba się każdemu, kto ceni dobry, polski indie rock. W końcu poznański zespół nieźle namieszał na rodzimej scenie muzycznej. Wszystko zaczęło się od tego albumu. Dziś wiele osób kojarzy go z dorastaniem. Może Ty też do nich należysz?

Klasyczna płyta – nowoczesny design

Przypinka MUCHY - LOGO blue/white nawiązuje do klasycznego już albumu poznańskich MUCH. Nie jest to jednak produkt o przestarzały designie. Pastelowe kolory nie wychodzą z mody. Kojarzą się też ze spokojem i relaksem. Jeżeli lubisz otaczać się tego rodzaju barwami, mamy coś dla Ciebie!

Jeden badzik – wiele zastosowań

Badzik z kultowym zespołem możesz ubrać na koncert, festiwal muzyczny, wypad z ekipą na karaoke czy po prostu – na co dzień. Pina może być też świetnym podarunkiem dla kogoś, kto uwielbia muzykę poznańskiej ekipy. Sprawdzi się też jako prezent dla kogoś, z kim lubisz chodzić na koncerty. Jak widzisz – zastosowań jest multum! A te to tylko kilka z nich.

Zobacz również

Naszywka MUCHY LOGO
  • 1 size
11,90 PLN