Naszywka MUCHY - LOGO

Rozmiar:
10,1 x 03,7 cm
Kolor:
Czarny
Gramatura:
250
Skład:
100% Poliester
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
11,90 PLN

Naszywka dla fanów kultowego zespołu MUCHY

Naszywka MUCHY - LOGO to klasycznie wykonany dodatek, dzięki któremu możesz nie tylko zaakcentować własny gust muzyczny, ale również zmienić charakter ubrania. Poznańskie MUCHY to zespół kultowy. To nie ulega żadnej wątpliwości. Jeśli na Twojej playliście chłopaki z wielkopolski goszczą często, to jest produkt dla Ciebie!

Naszywka MUCHY - LOGO to produkt w klasycznym wydaniu. Projektując go, zdecydowaliśmy się na wybór logo, które kojarzy każdy fan polskiego indie rocka. Charakterystyczny dla zespołu font, czarno-biała kolorystyka i biała lamówka sprawiają, że tę naszywkę każdy od razu skojarzy z kultowym zespołem.

Optymalny rozmiar

Naszywka MUCHY - LOGO została wykonana w taki sposób, żebyś mógł naszyć ją na dowolne ubranie. Gwarantuje to optymalne rozmiar, czyli 10,1 na 3,7 cm. Dzięki temu produkt z łatwością umieścisz na bluzie, T-shircie, spodniach, katanie, plecaku lub torbie – Ty wybierasz!

Polski zespół – polski merch

Naszywka MUCHY - LOGO została wykonana w 100% w Polsce. Osobiście zadbaliśmy o jej wykonanie. Od pierwszego do ostatniego etapu produkcji. Gwarancja jakości to jednak niejedyny atut zakupów lokalnie wyprodukowanych produktów. Kupując u nas, wspierasz polską gospodarkę, co jednocześnie przekłada się na dobrostan miejsca, w którym mieszkasz.

Zobacz również