Przypinka MUCHY - LOGO pink/white

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Pina zespołu MUCHY dla fanów szaroróżowych barw

Przypinka MUCHY - LOGO pink/white to coś, dla osób lubiących 5 album poznańskiej ekipy. W końcu logo badzika było wzorowane właśnie na tym krążku. Kolory są jednak bardziej różowe niż szare, ale czy to źle? W końcu lepiej świat oglądać przez różowe okulary. Badzik tego koloru też bardziej się wyróżni.

Piąty album kapeli MUCHY, do którego wizualnie nawiązuje pina, to coś więcej niż powielanie utartych muzycznych ścieżek. To oryginalne teksty, które wciąż potrafią zachwycić słuchacza. To świeżość pomimo muzycznego doświadczenia i rock’n’rollowy pazur godny debiutantów. Nic dziwnego, że swój drugi album ekipa nazwała właśnie „Notoryczni debiutanci”.

Jeden badzik – multum zastosowań

Przypinka MUCHY - LOGO pink/white sprawdzi się nie tylko podczas koncertów i festiwali muzycznych. Możesz nosić pinę na co dzień. W ten sposób zaakcentujesz swój unikalny gust muzyczny i wyróżnisz się w tłumie szarych przechodniów. Przypnij badzik na dowolne ubranie i zaznacz swoją indywidualność!

Niska cena – wysoka jakość

Przypinka MUCHY - LOGO pink/white kosztuje mniej więcej tylko co jednorazowy bilet na komunikację miejską w stołecznym mieście. To naprawdę niewiele. Wystarczy, że raz zdecydujesz się na dłuższy spacer i oszczędzisz na badzik, który posłuży Ci przez długie lata. Gwarantuje to solidna konstrukcja i dobrze trzymająca się materiału agrafka. Zamów i sprawdź osobiście!

Zobacz również

Naszywka MUCHY LOGO
  • 1 size
11,90 PLN