Przypinka MUCHY - LOGO pink/blue

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Badzik MUCHY dla lubiących się wyróżniać!

Przypinka MUCHY - LOGO pink/blue to coś dla kogoś, kto lubi wyróżniać się w szarym tłumie przechodniów. Jeżeli nudzą Cię propozycje masowych firm odzieżowych, szukasz czegoś oryginalnego i lokalnego, a przy tym, cenisz sobie wysoką jakość produktów, ta pina powinna Ci się spodobać!

Przypinka MUCHY - LOGO pink/blue to wybór idealny dla kogoś lubujących się w rzucających się w oczach kolorach. Zadbaliśmy o to, żeby badzik łatwo można było skojarzyć z poznańskim zespołem. Dlatego wykorzystaliśmy charakterystyczna dla kapeli font, znany z ich albumów.

Stwórz własną kolekcję!

Przypinka MUCHY - LOGO pink/blue kosztuje naprawdę niewiele. Tak dobry stosunek ceny do jakości ma niewiele produktów. Dlatego warto pomyśleć o zakupie kilku przypinek ze swoimi ulubionymi zespołami, by później stworzyć z nich własną, unikalną kolekcję. To pozwoli Ci wyrazić siebie!

Myśl globalnie – kupuj lokalnie

Przypinka MUCHY - LOGO pink/blue to produkt w 100% wykonany w Polsce. Sami zadbaliśmy o to, żeby spełniał nawet najbardziej wyśrubowane wymagania. Dlatego kapsel jest odporny na mikrozarysowania, konstrukcja solidna, a agrafka trzyma się materiału, jak kawałki zespołu MUCHY Twojej playlisty. Zamów i sprawdź nas!

Zobacz również

Naszywka MUCHY LOGO
  • 1 size
11,90 PLN