Przypinka MUCHY - LOGO white/black

Rozmiar:
25 mm
Pochodzenie:
Wyprodukowano w Polsce
4,90 PLN

Czarno-biały badzik od kultowego zespołu MUCHY

Przypinka MUCHY - LOGO white/black to badzik w klasycznej kolorystyce. Deisign nawiązuje do okładki piątego krążka poznańskich muzyków. To właśnie albumie „Szaroróżowe” pojawił się ten charakterystyczny i szeroko rozpoznawalny dziś font. Wygląda świetnie nie tylko na okładce. Spójrz tylko na zdjęcie!

Przypinka MUCHY - LOGO white/black dzięki klasycznej kompozycji kolorów dopasuje się niemalże do każdej stylówki. Badzik pomoże Ci subtelnie zaakcentować swój unikalny gust muzyczny i – kto wie? – może poznać innych entuzjastów kultowego zespołu z Poznania. Nigdy nie mów „nigdy”!

Solidna konstrukcja

Przypinka MUCHY - LOGO white/black została wykonana w taki sposób, żeby mogła posłużyć Ci przez długie lata. W końcu będziesz ten badzik zabierać na koncerty. Dlatego właśnie pina ma solidną konstrukcję i agrafkę, która nie zawiedzie nawet podczas koncertowej poskakówy. Napis też jest niczego sobie – wyraźny i widoczny, czyli taki jak trzeba.

MADE IN POLAND

Przypinka MUCHY - LOGO white/black to produkt wykonany w 100% w Polsce. Sami zadbaliśmy o każdy etap produkcji. Dlatego tak pewnie mówimy o jakości naszych artykułów. U nas płacisz wyłącznie za jakość. Nie za import z krajów Dalekiego Wschodu. Zamów i sprawdź!

Inni kupili również

Naszywka MUCHY LOGO
  • 1 size
11,90 PLN
Przypinka HEDONE LOGO
  • 1 size
4,90 PLN

Zobacz również