Koszulka WŁOCHATY - DZIEŃ GNIEWU

Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce
WYBIERZ ROZMIAR:
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
49,90 PLN
Kolor: Czarny
Gramatura: 180
Skład: 100% Bawełna
model: CLASSIC.16
Pochodzenie: Wyprodukowano w Polsce

Koszulka z okładką albumu DZIEŃ GNIEWU zespołu WŁOCHATY

Koszulka WŁOCHATY DZIEŃ GNIEWU to wygodny T-shirt z dwustronnym nadrukiem wykonany w 100% w Polsce. Grafika przedstawia kilku policjantów trzymających krzyczącą kobietę podczas manifestacji. Na tyle widzimy napis „Władza jest zawsze gwałtem na ludziach” na tle charakterystycznej dla kapeli odwróconej litery „A”. Jest też angielska nazwa albumu „THE DAY OF ANGER”.

Koszulka WŁOCHATY DZIEŃ GNIEWU to hołd w stronę nieugiętej postawy i determinacji tej anarchopunkowej grupy. Mają za sobą niemalże 25 lat historii, wciąż koncertują i z większą lub mniejszą regularnością - wydają krążki. Wciąż w opozycji do systemu i masowej kultury.

Kup koszulkę i pokaż, na czym Ci zależy

Wojny, wyzysk, ubezwłasnowolnienie, autorytarna władza, przemoc… Można wymieniać długo. Wszystkim tym zjawiskom przeciwstawiają się teksty zespołu i sam anarchopunk. Nie chcesz być kolejną cegłą w ścianie? Kup koszulkę i wyraź głośno to, o czym inni milczą.

Jakość prosto z Polski

Koszulka WŁOCHATY DZIEŃ GNIEWU to nie tylko ciekawy image. To również T-shirt wykonany w 100% w Polsce z wykorzystaniem wyłącznie naturalnej bawełny. To mocne szwy, optymalny, dobrze leżący krój oraz praktycznie niezmywalny nadruk wykonany metodą sitodruku. Dalej trzeba Cię przekonywać?


Prezentowana na modelu koszulka to rozmiar M
Wymiary modela:   wzrost - 178 cm   waga - 80 kg

K_CLASSIC.16